17 sty 2014

Wierność w miłości

Czy wierność w związku jest taka ciężka? 

Coraz częściej słyszymy w ostatnich dniach w wiadomościach o zdradach prezydenta USA i Francji. Obaj zdradzili swoje żony którym obiecali miłość wierność i uczciwość małżeńską. Nie rozumiem jak ktoś może tak skrzywdzić swoją drugą połowę. I co im to daje taki "skok w bok". 

Dzisiejsi młodzi ludzie szybko biorą ślub i nie przeszkadza mi to a wręcz się cieszę lecz nie pojmuje chwili kiedy przychodzą gorsze dni jedna połowa zaczyna mieć problemy zaczyna być między nimi napięta sytuacja a w tedy druga połowa chce rozwodu bo mówi że ona nie da rady, że te problemy ją przytłaczają a ona chce mieć związek leki bez problemów. 
Co się dzieje z dzisiejszymi ludźmi? Gdzie ta miłość do końca życia to wspieranie się i okazywanie czułości. Czy robimy się coraz bardziej zimni na otaczający nas świat i ludzi?

6 komentarzy:

 1. Bardzo refleksyjny post. Ja osobiście nigdy nie zrozumiem dlaczego ludzie się zdradzają, skoro twierdzą że się kochają.
  http://alma-del-juego.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Lepsze byłyby małżeństwa bez zdrad i z większą ilością miłości.

   Usuń
 3. ciekawie napisane, szkoda że w dziesiejszych czasach jest tyle zdrad i nieuczciwości w związkach ;) pozdrawiam i zapraszam do siebie http://greyeyesandgreatshoes.blogspot.com/ może wzajemna obserwacja?

  OdpowiedzUsuń
 4. Całkowicie POPIERAM!
  Może masz ochotę na wspólną obserwację?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje za komentarz i zapraszam ponownie ;)