22 kwi 2014

Niespodziewana podróż

Cześć!
Weszłam tutaj na chwilę ponieważ właśnie będę jechać do domu z mieszkania mojego chłopakiem, który niestety dziś musiał wstać o 4:20 do pracy.
Wczoraj  spontanicznie stwierdziliśmy że gdzieś jedziemy i pojechaliśmy nad Sławę nad jezioro :)
Później spotkaliśmy się z jego kuzynką i w sumie do domu wróciliśmy koło północy i od razu szykowaliśmy się do spania.

Więcej napiszę o wycieczce jak wrócę do domu a teraz idę kończyć się szykować. 

2 komentarze:

 1. Cześć.
  Dziękuję za komentarz u mnie, szkoda, że tylko jedno zdanie - w końcu czytelników poznaje się po komentarzach, prawda? ;) Ja, np. jestem uczulona na błędy w zdaniach, a mi za czytanie komentarzy nie płacą, dlatego wolałabym otrzymywać bardziej konstruktywne opinie nt. wpisów. W jednym zdaniu nie ma ani pół znaku interpunkcyjnego, ponadto jest literówka. Ja ROZUMIEM, że zdarza się to każdemu, ale proszę, w jednym zdaniu?
  Bardzo przepraszam, że tak się "czepiam", ale jako blogerka chyba zdajesz sobie sprawę z tego, na co to wygląda? Tak, na szybkie napisanie jednozdaniowego komentarza i zareklamowanie swojego bloga.

  "Weszłam tutaj na chwilę ponieważ właśnie będę jechać do domu z mieszkania mojego chłopakiem, który niestety dziś musiał wstać o 4:20 do pracy."

  Będziesz jechać chłopakiem?

  Pozdrawiam,
  Angelika JJ

  __
  http://angelikaproject.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zawsze jest lepszy komentarz na kilka stron niekiedy bardziej szczery i pożyteczny jest ten na jedno zdanie. Ale widzę, że ty nie należysz do osób które doceniają ludzi wymagasz od niech że albo będą jak ty albo po prostu lepiej by nie wchodziły do ciebie dla tego dziękuje za komentarza i za Twoje rady co do postów, Lecz blog to jest moja rzecz którą ja tworze i wybacz ale zostanę przy swojej metodzie pisania.

   Usuń

Dziękuje za komentarz i zapraszam ponownie ;)